Kurye Mobil Temsilcisi Olmak:

Hizmet sektörünün zorluğu kaliteli hizmet sunabilmektir. Yılların vermiş olduğu deneyim ile müşteri temsilciliği yapmak; sabır, öz veri, güven ve işini severek yapmayı gerektirir. Tercih listemizin başına para kazanmayı değil de insan faktörünü yerleştirebilir isek diğer maddi manevi beklentilerimiz de kendiliğinden gerçekleşmiş olacaktır. Kurumsal ve köklü firmaların temelinde bu gerçeklik yatmaktadır. Önce hizmet ve müşteri memnuniyeti ve işini iyi yapmak ve sonrasında zaten maddiyat kendiliğinden gelecektir.

Taşıdığımız her hangi bir evrak, eşya, yada hediye değil bizim için. Biz GÜVEN taşıyoruz. Bu sorumluluğu alabilecek herkesi şirketin bir çalışanı olarak değil şirketin bir ortağı olarak görmekteyiz. Bu nedenle biz insanı kaynak olarak değil İnsanı Kıymet olarak görüp siz değerli sürücülerimiz ile tanışmak istiyoruz.

A,A1,A2 sınıfı ehliyetiniz ve kendinize ait en az 150 cc motosikletiniz var ise ve 25 yaş üstü olup her hangi bir adli vakanız yok ise İş başvurularınızı aşağıda bulunan mail adresine CV ileterek bulunabilirsiniz. İncelendikten sonra sizlerle tanışmak için randevu oluşturalım. Olumlu veya olumsuz mutlaka geri bildirim alacaksınız. Çalışma hayatınızda huzurlu ve bol kazançlı günler temenni ederiz.

İletişim: info@kuryemobil.com